Polityka prywatności

Polityka prywatności firmy Gastro Partner Łukasz Roszkiewicz i sklepu internetowego www.gastronomiczneurzadzenia.pl

 1. Dane osobowe
  1.1. Administratorem danych osobowych jest firma Gastro Partner Łukasz Roszkiewicz, z siedzibą w Nowej Krępie 51, 63-400 Ostrów Wielkopolski, NIP: 6222398868. 1.2. Dane osobowe Klientów są przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO).

 2. Cele przetwarzania danych osobowych
  2.1. Dane osobowe Klientów są przetwarzane w celu realizacji zamówień, obsługi klienta, wystawienia faktur VAT oraz w celach marketingowych, o ile Klient wyraził na to zgodę.

 3. Udostępnianie danych osobowych
  3.1. Dane osobowe Klientów mogą być udostępniane podmiotom, takim jak dostawcy kurierscy, w celu dostarczenia zamówionego towaru.
  3.2. Dane osobowe Klientów nie będą udostępniane ani sprzedawane podmiotom trzecim w celach marketingowych bez wyraźnej zgody Klienta.

 4. Bezpieczeństwo danych osobowych
  4.1. Sklep internetowy www.gastronomiczneurzadzenia.pl stosuje odpowiednie środki techniczne i organizacyjne, aby zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych Klientów.

 5. Prawa Klienta
  5.1. Klient ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  5.2. Klient ma prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.
  5.3. W celu realizacji swoich praw, Klient powinien skontaktować się z administratorem danych za pośrednictwem podanych danych kontaktowych.

 6. Zapoznanie się z regulaminem i polityką prywatności
  6.1. Zapoznanie się z regulaminem i polityką prywatności sklepu www.gastronomiczneurzadzenia.pl jest obowiązkiem Klienta przed dokonaniem zakupu.

Prosimy pamiętać, że niniejsza polityka prywatności może ulec zmianie, dlatego zalecamy regularne sprawdzanie informacji na ten temat na naszej stronie internetowej. Aktualna wersja polityki prywatności zawsze będzie dostępna na stronie www.gastronomiczneurzadzenia.pl.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące przetwarzania danych osobowych, prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem podanych danych kontaktowych.