close
loading

GastroPartner

63-400 Ostrów Wielkopolski

Szybki kontakt
535224224 / 885333777

Wysyłka towaru

w 72h

Sposoby płatności RRGastroPartner

 

Dla wygody klientów oferujemy kilka form płatności za produkty i usługi oferowane przez naszą firmę. Inne, specjalne warunki płatności ustalane są na podstawie odrębnych ustaleń z działem finansowym naszej firmy.

 

Formy i sposoby płatności:

  • Gotówka za pobraniem - w tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Wartość pobrania nie może przekraczać 5 000 zł, płatność większych zamówień musi być realizowana przez przelewy bankowe (lub częściowo przez przedpłatę przelewem, częściowo przez pobranie). Jeżeli to możliwe, towar o wartości powyżej limitu pobrania może być rozdzielony na dwie osobne przesyłki i wysłany na dwa razy, w odstępie jednego dnia.
  • Gotówka - zamówienie płatne gotówką w momencie odbioru zamówionego towaru w naszej siedzibie firmy.
  • Przedpłata na konto bankowe - wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Na życzenie wystawiamy faktury proforma. Nasz numer konta bankowego w banku ING BANK ŚLĄSKI 02 1050 1201 1000 0022 7682 9401 Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu licząc tylko dni robocze.
  • Przelew z terminem płatności - warunki ustalane indywidualnie dla niektórych firm i instytucji. Zawsze wymagamy złożenia pisemnego zamówienia. Po wybraniu tej płatności należy skontaktować się z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów zapłaty.

 

Faktury VAT i paragony

Na wszystkie towary zakupione w naszej firmie wystawiamy dowody zakupu w postaci paragonu fiskalnego lub faktury VAT- MARŻA oraz Faktury vat 23%. W przypadku chęci otrzymania faktury VAT 23% należy do ceny doliczyć + VAT 23% Cena jest ustalana indywidualnie ze sprzedawcą. Dowód zakupu przesyłamy razem z zamówionym towarem, lub Pocztą Polską listem poleconym także pocztą e-mail.

W związku ze zmianami zasad wystawiania faktur jakie wprowadziło rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 27 kwietnia 2004 roku (Dz. U. z 1 maja 2004r.), które dostosowuje polskie przepisy do przepisów Unii Europejskiej, nie jest wymagany podpis nabywcy na fakturze VAT.

 

fb g+ youtube mail

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

63-400 Ostrów Wielkopolski

telefon

telefon:

535 224 224 / 885 333 777

mail

e-mail:

gastropartnerbiuro@gmail.com